Kolportaż ulotek

Kolportaż ulotek w mieście Lublin, oraz innych miastach w województwie lubelskim. Roznoszenie ulotek oferowane przez nas dociera także do takich miejscowości jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Chełm, Świdnik, Łuków, Biłgoraj i Kraśnik - na życzenie ulotki rozkolportujemy również w innych miastach Lubelszczyzny

Kolportaż gazetek reklamowych

Oprócz ulotek kolportujemy także materiały o większej gramaturze - w tym dystrybucja gazetek reklamowych, katalogów, gadżetów i innych materiałów reklamowych. Przy dużych zamówieniach kolportażu gwarantujemy odbiór materiałów własnym transportem z dowolnego punktu wyznaczonego na terenie województwa lubelskiego.

Druk ulotek

Wydrukuj ulotki i zleć kolportaż w jednym. Zlecając druk ulotek i dystrybucję w pakiecie, oszczędzasz do nawet 80% na druku materiałów reklamowych. W ofercie ulotki formatów A6, A5, A4, DL a nawet druk wizytówek, czy ulotek składanych. Drukujemy zarówno małe nakłady jak i ilości powyżej 100.000 sztuk.

Kolportaż druków bezadresowych i adresowych w całym Lublinie

Kolportaż oferowany przez nas to nie tylko druki bezadresowe - doręczamy także korespondencję i inne materiały reklamowe za potwierdzeniem doręczenia. Gdy potrzebujesz potwierdzeń odbioru materiału, zapewnimy pieczątki, podpisy, lub dokumentację zdjęciową z dystrybucji. Korzystamy z usług stałych kolporterów, co pozwala na szybką realizację założeń kolportażu i rzetelne wykonanie każdego zamówienia.

Roznosimy ulotki także w innych miastach województwa lubelskiego

Roznoszenie ulotek oferowane przez nas, poza Lublinem dociera także do takich miejscowości jak: Chełm, Zamość, Puławy, Biała Podlaska, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Lubartów, a nawet Tomaszów Lubelski, Łęczna i pozostałe, mniejsze aglomeracje lubelskie. Jeśli szukasz firmy, która rozkolportuje ulotki na terenie wszystkich miast w województwie lubelskim - plakatowanielublin.pl to doskonały wybór.

Przy dużych zamówieniach kolportażu ekspozycję plakatów zapewniamy w korzystnych cenach - sprawdź naszą ofertę i bądź widoczny.